EUSPBA Competition Results

New Hampshire Highland Games 2018
Loon Mtn NH
9/21/2018 - 9/23/2018

Judges: David M. Bailiff, John L Bottomley, Daniel Cole, Maureen E. Connor, Marc E. DuBois, Thomas C. Foote, Amy Garson, Dan Lyden, Norman J. McLeod, Patricia A. Nisco, Andrew R. Walker, Scot D. Walker
Soloists: 127
Groups: 20

Expand Tree Collapse Tree Grade 2
Medley
Judges
Daniel Cole Piping 1
Andrew R. Walker Piping 2
Scot D. Walker Ensemble 3
Norman J. McLeod Drumming 4
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
P1 P2 E3 D4
Worcester Kiltie PB EB0373 1 4 1 1 1 1 1
Expand Tree Collapse Tree Grade 4
Medley
Judges
Daniel Cole Piping 1
Andrew R. Walker Piping 2
Scot D. Walker Ensemble 3
Norman J. McLeod Drumming 4
 
Results
Competitors: 4
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
P1 P2 E3 D4
New Hampshire Pipes & Drums EB0892 1 5 1 1 1 2 4
Colum Cille Pipes & Drums EB0900 2 10 2 2 2 4 3
Mohawk Valley Frasers 4 EB0189 3 12 4 4 3 1 2
RI Highlanders Pipe Band EB0720 4 13 3 3 4 3 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 5
March Set
Judges
Dan Lyden Piping 1
Amy Garson Piping 2
David M. Bailiff Ensemble 3
Thomas C. Foote Drumming 4
 
Results
Competitors: 15
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
P1 P2 E3 D4
Claddagh Mhor Pipe Band EB1002 1 8 3 2 1 2 15
Old Colony Highlanders PB ES1536 2 11 5 1 2 3 14
Kevin Barry Pipes & Drums EB1027 3 14 2 5 3 4 13
Sutherland Pipe Band EB0974 4 22 1 4 4 13 12
Manchester PB Gr 5 EB1720 5 23 7 8 7 1 11
Maine St Andrews P&D EB1279 6 25 4 7 6 8 10
Catamount Pipe Band V EB1026 7 26 8 3 10 5 0
New Hampshire Pipes & Drums V EB0893 8 33 10 11 5 7 0
Talcott Mountain Highlanders EB1212 9 37 9 6 11 11 0
Mohawk Valley Frasers V EB0190 10 42 13 9 8 12 0
RI Highlanders Pipe Band V EB0721 11 42 14 10 9 9 0
Stuart Highland PB V EB1064 12 43 11 13 13 6 0
Highland Light Scottish Pipe Band EB0186 13 46 12 12 12 10 0
US Corps of Cadets P & D EB0573 14 48 6 14 14 14 0
Newport AOH Pipes & Drums EB1393 15 60 15 15 15 15 0
Expand Tree Collapse Tree Open
Piobaireachd
Judges
David M. Bailiff
John L Bottomley
 
Results
Competitors: 6
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
D. Bailiff J. Bottomley
Durning, Robert ES1070 1 2 1 1 12
Lyden, Dan ES0640 2 4 2 2 10
Montross, Ben ES0161 3 6 3 3 8
Garson, Amy ES0647 4 8 4 4 6
Feeney, James ES1186 5 10 5 5 4
Thomas-Sanchez, Laureano ES0248 6 12 6 6 0
March, Strathspey, and Reel
Judges
Daniel Cole
 
Results
Competitors: 7
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Thomas-Sanchez, Laureano ES0248 1 14
Durning, Robert ES1070 2 12
Lyden, Dan ES0640 3 10
Montross, Ben ES0161 4 8
Garson, Amy ES0647 5 6
Feeney, James ES1186 6 4
Pisowloski, Daniel ES1123 0
Hornpipe & Jig
Judges
Scot D. Walker
 
Results
Competitors: 7
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Thomas-Sanchez, Laureano ES0248 1 7
Durning, Robert ES1070 2 6
Lyden, Dan ES0640 3 5
Pisowloski, Daniel ES1123 4 4
Montross, Ben ES0161 5 3
Feeney, James ES1186 6 2
Garson, Amy ES0647 0
6/8 March
Judges
Maureen E. Connor
 
Results
Competitors: 7
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Durning, Robert ES1070 1 7
Feeney, James ES1186 2 6
Pisowloski, Daniel ES1123 3 5
Lyden, Dan ES0640 4 4
Thomas-Sanchez, Laureano ES0248 5 3
Garson, Amy ES0647 6 2
Montross, Ben ES0161 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 1
Piobaireachd
Judges
David M. Bailiff
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Garson, Ken 92284 1 10 1
Horwath, Joseph ES1604 2 8
Mason, Gillecriosd M. ES0744F 3 6
McGrath, John J. ES1425 4 4
McLendon, Harvey ES1084F 5 0
March, Strathspey, and Reel
Judges
Daniel Cole
 
Results
Competitors: 5
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Younger, Callum Douglas ES925768 1 10
Garson, Ken 92284 2 8
Mason, Gillecriosd M. ES0744F 3 6
McGrath, John J. ES1425 4 4
Horwath, Joseph ES1604 Breakdown 0
Hornpipe & Jig
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Younger, Callum Douglas ES925768 1 5
Horwath, Joseph ES1604 2 4
McGrath, John J. ES1425 3 3
Garson, Ken 92284 4 2
Mason, Gillecriosd M. ES0744F 5 0
6/8 March
Judges
John L Bottomley
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Horwath, Joseph ES1604 1 5
Younger, Callum Douglas ES925768 2 4
Garson, Ken 92284 3 3
McGrath, John J. ES1425 4 2
Mason, Gillecriosd M. ES0744F 5 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 2
Piobaireachd
Judges
John L Bottomley
 
Results
Competitors: 10
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Hamblin, Sheldon ES0002 1 20
Marchand, Jason ES0607 2 18
Benedetto, Sebastian ES0265 3 16
Manning, Terrence J. ES0044 4 14
Campbell, Martha L. ES0262 5 12
Daly, John W. ES0299 6 10
Armstrong, Coreyanne ES0194 0
Farnworth, Mike T00158 0
Lemieux, Steve ES1589 0
Pluhowski, Genevieve ES1006 0
2/4 March
Judges
Scot D. Walker
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Marchand, Jason ES0607 1 9 1
Benedetto, Sebastian ES0265 2 8 1
Manning, Terrence J. ES0044 3 7
Hamblin, Sheldon ES0002 4 6
Lemieux, Steve ES1589 5 5
Bisaillion, Lachlann T00159 6 4
Armstrong, Coreyanne ES0194 0
Campbell, Martha L. ES0262 0
Pluhowski, Genevieve ES1006 0
Strathpey & Reel
Judges
David M. Bailiff
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lemieux, Steve ES1589 1 9
Hamblin, Sheldon ES0002 2 8
Benedetto, Sebastian ES0265 3 7
Bisaillion, Lachlann T00159 4 6
Campbell, Martha L. ES0262 5 5
Marchand, Jason ES0607 6 4
Armstrong, Coreyanne ES0194 0
Manning, Terrence J. ES0044 0
Pluhowski, Genevieve ES1006 0
6/8 March
Judges
Dan Lyden
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Benedetto, Sebastian ES0265 1 9
Lemieux, Steve ES1589 2 8
Manning, Terrence J. ES0044 3 7
Marchand, Jason ES0607 4 6
Bisaillion, Lachlann T00159 5 5
Campbell, Martha L. ES0262 6 4
Armstrong, Coreyanne ES0194 0
Hamblin, Sheldon ES0002 0
Pluhowski, Genevieve ES1006 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 3
Piobaireachd A
Judges
Andrew R. Walker
 
Results
Competitors: 7
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Silva, Nate ES1545 1 14
Landay, Bruce ES0104 2 12
Feeney, Emily ES1185 3 10
Fulton, Jesse ES1122 4 8
Blakeslee, Brigid ES0295 5 6
Maheu, Vera ES0120 6 4
Shattuck, John ES0049 0
Piobaireachd B
Judges
Maureen E. Connor
 
Results
Competitors: 8
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Gordon, Peter ES0315 1 16
Lynch, Margaret ES0477 2 14
Ballard, John ES0247 3 12
Fisher, Angus ES0313 4 10
Domashinski, Grace ES1214 5 8
Glynn, Kevin ES1131 6 6
Lamerson, Carole ES0429 0
Quirk, Brian T. ES0914 0
2/4 March A
Judges
Amy Garson
 
Results
Competitors: 9
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Feeney, Emily ES1185 1 9
Silva, Nate ES1545 2 8
Blakeslee, Brigid ES0295 3 7
Blomer, Joe ES0413 4 6
Fulton, Jesse ES1122 5 5
Landay, Bruce ES0104 6 4
Evvard, Beverly ES1359 0
Shattuck, John ES0049 0
Maheu, Vera ES0120 Breakdown 0
2/4 March B
Judges
Andrew R. Walker
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Ballard, John ES0247 1 9
Domashinski, Grace ES1214 2 8
Fisher, Angus ES0313 3 7
Glynn, Kevin ES1131 4 6
Lynch, Margaret ES0477 5 5
Quirk, Brian T. ES0914 6 4
Chowen, Jordan T00160 0
Gordon, Peter ES0315 0
Lamerson, Carole ES0429 0
Strathpey & Reel A
Judges
Scot D. Walker
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Silva, Nate ES1545 1 9 1
Feeney, Emily ES1185 2 8
Maheu, Vera ES0120 3 7
Blomer, Joe ES0413 4 6
Landay, Bruce ES0104 5 5
Shattuck, John ES0049 6 4
Blakeslee, Brigid ES0295 0
Evvard, Beverly ES1359 0
Fulton, Jesse ES1122 0
Strathpey & Reel B
Judges
Amy Garson
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Chowen, Jordan T00160 1 9
Ballard, John ES0247 2 8
Glynn, Kevin ES1131 3 7
Fisher, Angus ES0313 4 6
Domashinski, Grace ES1214 5 5
Gordon, Peter ES0315 6 4
Lamerson, Carole ES0429 0
Lynch, Margaret ES0477 0
Quirk, Brian T. ES0914 0
6/8 March A
Judges
Daniel Cole
 
Results
Competitors: 9
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Fulton, Jesse ES1122 1 9 1
Silva, Nate ES1545 2 8
Maheu, Vera ES0120 3 7
Blakeslee, Brigid ES0295 4 6
Feeney, Emily ES1185 5 5
Landay, Bruce ES0104 6 4
Blomer, Joe ES0413 0
Evvard, Beverly ES1359 0
Shattuck, John ES0049 0
6/8 March B
Judges
Dan Lyden
 
Results
Competitors: 8
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lynch, Margaret ES0477 1 8
Glynn, Kevin ES1131 2 7
Ballard, John ES0247 3 6
Fisher, Angus ES0313 4 5
Lamerson, Carole ES0429 5 4
Gordon, Peter ES0315 6 3
Domashinski, Grace ES1214 0
Quirk, Brian T. ES0914 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 4 Senior
Piobaireachd Ground Only
Judges
Andrew R. Walker
 
Results
Competitors: 4
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Leahy, Jim ES1146 1 4
Howe, Susan ES925693 2 3
Creamer, William ES0950 3 2
Paul, Beth ES0075 4 0
Piobaireachd A
Judges
Maureen E. Connor
 
Results
Competitors: 8
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Bathory-Peeler, Steven ES0482 1 16
Bourne, Brenton ES1570 2 14
Stevens, Ellen ES0115 3 12
Tierney, Mary ES1392 4 10
Shepherd, Christopher ES1093 5 8
Lee, Bruce T. ES1361 6 6
Bullard, Jr, William ES0489 0
Lawless, Michael ES0986 Breakdown 0
Piobaireachd B
Judges
David M. Bailiff
 
Results
Competitors: 8
B/D: 2
D/Q: 0
N/S: 0
Archambault, Kassie ES1320 1 16
Smith, Warren ES1605 2 14
Jamieson, William ES0042 3 12
Myer, David ES0785 4 10
Shaw, David ES0160 5 8
Brown, Joanne L ES0390 6 6
Cochrane, John L. ES1394 Breakdown 0
Jones, Gwen ES0070 Breakdown 0
2/4 March A
Judges
Amy Garson
 
Results
Competitors: 14
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Bourne, Brenton ES1570 1 14
Tierney, Mary ES1392 2 13
Stevens, Ellen ES0115 3 12
Creamer, William ES0950 4 11
Duggan, Tom ES1124 5 10
Rowan, Jeffrey ES925794 6 9
Bullard, Jr, William ES0489 0
Corazzini, Rubina ES1337 0
Gamache, Roger ES1618 0
Kirkpatrick, Brian Thomas ES925720 0
Lee, Bruce T. ES1361 0
Paul, Beth ES0075 0
Shepherd, Christopher ES1093 0
Bathory-Peeler, Steven ES0482 Breakdown 0
2/4 March B
Judges
Dan Lyden
 
Results
Competitors: 11
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Bateman, Oliver X0240 1 11
Myer, David ES0785 2 10
Howe, Susan ES925693 3 9
Leahy, Jim ES1146 4 8
CLEMMER, SCOTT C ES925744 5 7
Smith, Warren ES1605 6 6
Cochrane, John L. ES1394 0
Jamieson, William ES0042 0
Jones, Gwen ES0070 0
Shaw, David ES0160 0
Archambault, Kassie ES1320 Breakdown 0
6/8 March A
Judges
Andrew R. Walker
 
Results
Competitors: 10
B/D: 1
D/Q: 0
N/S: 0
Bourne, Brenton ES1570 1 10
Stevens, Ellen ES0115 2 9
Bathory-Peeler, Steven ES0482 3 8
Creamer, William ES0950 4 7
Kirkpatrick, Brian Thomas ES925720 5 6
Lee, Bruce T. ES1361 6 5
Bullard, Jr, William ES0489 0
Paul, Beth ES0075 0
Tierney, Mary ES1392 0
Corazzini, Rubina ES1337 Breakdown 0
6/8 March B
Judges
John L Bottomley
 
Results
Competitors: 10
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Archambault, Kassie ES1320 1 10
Myer, David ES0785 2 9
Jones, Gwen ES0070 3 8
Smith, Warren ES1605 4 7
Shaw, David ES0160 5 6
Jamieson, William ES0042 6 5
Cochrane, John L. ES1394 0
Howe, Susan ES925693 0
Leahy, Jim ES1146 0
Penney, M.D., Curtis W. ES1335 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 4 Jr
Piobaireachd
Judges
Amy Garson
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Burke, Jonah ES1503 1 10
Campbell, Nathan ES0608 2 8
Andrick, Logan Connor ES0426 3 6
Schlottmann, Matthew ES1711 4 4
Herrick, Camryn Julia ES925738 5 0
Piobaireachd Ground Only
Judges
Maureen E. Connor
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Padgett, Owen David ES925732 1 2
Magoon, Rory ES1661 2 0
2/4 March
Judges
Scot D. Walker
 
Results
Competitors: 8
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Campbell, Nathan ES0608 1 8 1
Padgett, Owen David ES925732 2 7
Schlottmann, Matthew ES1711 3 6
Baum, Christopher Andrew ES925703 4 5
Andrick, Logan Connor ES0426 5 4
Magoon, Rory ES1661 6 3
Burke, Jonah ES1503 0
Herrick, Camryn Julia ES925738 0
6/8 March
Judges
John L Bottomley
 
Results
Competitors: 7
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Padgett, Owen David ES925732 1 7 1
Andrick, Logan Connor ES0426 2 6
Campbell, Nathan ES0608 3 5
Burke, Jonah ES1503 4 4
Schlottmann, Matthew ES1711 5 3
Herrick, Camryn Julia ES925738 6 2
Magoon, Rory ES1661 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 5
Two Parted March
Judges
Scot D. Walker
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Derway, Charlotte ES0874 1 1 1
Expand Tree Collapse Tree Open
March, Strathspey, and Reel
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lundt, Colum M. ES0771 1 2
Cole, Wesley ES1269 2 0
Hornpipe & Jig
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lundt, Colum M. ES0771 1 2
Cole, Wesley ES1269 2 0
Drum Solo
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lundt, Colum M. ES0771 1 2
Cole, Wesley ES1269 2 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 1
March, Strathspey, and Reel
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Bielski, Ian ES0291F 1 2 1
Adams, Andrew ES0255 2 0
Hornpipe & Jig
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Bielski, Ian ES0291F 1 2
Adams, Andrew ES0255 2 0
Drum Solo
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Bielski, Ian ES0291F 1 2
Adams, Andrew ES0255 2 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 2
March, Strathspey, and Reel
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 4
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lundt, Evan ES0772 1 4 1
MacGregor, Joseph D ES925729 2 3
Whitley, Connor ES0221F 3 2
Pisowloski, Daniel ES1123 4 0
Hornpipe & Jig
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 4
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lundt, Evan ES0772 1 4
Pisowloski, Daniel ES1123 2 3
MacGregor, Joseph D ES925729 3 2
Whitley, Connor ES0221F 4 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 3
2/4 March
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Perry, Robert ES0474 1 2
Richardson, Caleb ES1438 2 0
6/8 March
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Perry, Robert ES0474 1 1
Expand Tree Collapse Tree Grade 4 Sr
2/4 March
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
St James, Silas ES0922 1 5
Palmer, Kevin James ES925719 2 4
Barr, Iain ES925722 3 3
Powers, Peg ES1495 4 2
Goff, Stewart ES0054 5 0
March Set
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 4
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Palmer, Kevin James ES925719 1 4 1
Barr, Iain ES925722 2 3
St James, Silas ES0922 3 2
Goff, Stewart ES0054 4 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 4 Jr
2/4 March
Judges
Norman J. McLeod
 
Results
Competitors: 5
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lynch, Kenneth ES0476 1 5
Bielski, Drew ES0290F 2 4
Pepper, Niall ES1411 3 3
Flynn, Josiah ES925704 4 2
Lennon, Erin p ES925753 5 0
March Set
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 3
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Lynch, Kenneth ES0476 1 3
Bielski, Drew ES0290F 2 2
Lennon, Erin p ES925753 3 0
Expand Tree Collapse Tree Grade 5
Two Parted March
Judges
Thomas C. Foote
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Howell, Cameron Matthew ES925736 1 2 1
McClure, Matthew James ES925776 2 0 1
Expand Tree Collapse Tree Open
March, Strathspey, and Reel
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Hall, Linda M. ES0080 1 1
Expand Tree Collapse Tree Novice
2/4 March
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Abbondanza, Jennifer ES925712 1 1
March Set
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Abbondanza, Jennifer ES925712 1 2
Amaral, Cheri A ES925767 2 0
Expand Tree Collapse Tree Open
March, Strathspey, and Reel
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 2
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Hall, Linda M. ES0080 1 2
Adams, Andrew ES0255 2 0
Hornpipe & Jig
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Adams, Andrew ES0255 1 1
Medley
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Adams, Andrew ES0255 1 1
Expand Tree Collapse Tree Amateur
March, Strathspey, and Reel
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Feeney, Lindsay ES1477 1 1
Medley
Judges
Marc E. DuBois
 
Results
Competitors: 1
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Cawley, Wyatt ES925735 1 1
Expand Tree Collapse Tree Open
Drum Major
Judges
Patricia A. Nisco
 
Results
Competitors: 6
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Ducsik, Dennis W. ES0402 1 6
Matteson, Jason ES1343 2 5
Harkness, Bruce ES1221 3 4
Ritchie, Paul ES1087 4 3
Dowd, Patrick ES0305F 5 2
Ewen, Douglas T0111 6 0
Expand Tree Collapse Tree Amateur (flourishing)
Drum Major
Judges
Patricia A. Nisco
 
Results
Competitors: 8
B/D: 0
D/Q: 0
N/S: 0
Sheedy, Andrew ES1171 1 8
Chadwick, Scott ES0812 2 7
Labreche, Bob T0104 3 6
Bullard, Jr, William ES0489 4 5
Geer, Liam Michael ES925726 5 4
Stringer, Brian C. ES925746 6 3
Craven, Michael ES0730 0
Purdy, Matthew ES1541 0